Markizy do okien pionowych

Regionalny Dystrybutor Akcesoriów FAKRO ®

Wrocław | Wałbrzych | Legnica | Jelenia Góra

Elektryczna VMZ Z-Wave

Elektryczna markiza pionowa FAKRO VMZ Z-Wave montowana jest na zewnątrz w oknach i drzwiach (tarasowych i balkonowych) wykonanych z PVC, aluminium lub drewna. zasilana prądem z sieci elektrycznej (poprzez zasilacz 12VDC) i sterowana za pomocą pilota lub przełącznika naściennego (sprzedawany osobno). W szczególnych przypadkach markizą można sterować przyciskiem serwisowym umieszczonym na markizie.

Markiza FAKRO VMZ wykonana jest z wytrzymałej, odpornej na czynniki atmosferyczne tkaniny z włókien szklanych powlekanych PVC. Tkanina ta jest zrolowana na wałku i umieszczona w kasetonie z profili aluminiowych montowanym do okna lub zewnętrznej wnęki szpaletowej.

W krawędziach tkaniny zatopiona jest taśma suwakowa, która zapewnia właściwe jej napięcie pomiędzy prowadnicami oraz zapobiega wypadaniu tkaniny z prowadnic. Takie rozwiązanie zwiększa jej odporność na wiatr i uniemożliwia przedostanie się insektów do wnętrza (markiza spełnia więc także funkcję moskitiery elektrycznej). Rozwiązanie to wytrzymuje porywy wiatru o prędkości do 120 km/h, a wiatru bocznego nawet do 220 km/h.

Cena markizy elektrycznej FAKRO VMZ Z-Wave do okien pionowych od 1676,00 zł brutto.

Uwaga: ze względu na wielość konstrukcji wnęk/profili okiennych podanie końcowej ceny możliwe jest tylko po dokonaniu pomiaru przez wykwalifikowaną osobę. Dlatego nie wyceniamy zewnętrznych markiz pionowych na podstawie pomiarów klienta. Ze względów logistycznych sprzedaż i montaż markiz możliwy jest tylko na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska (Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra) oraz zachodniej części Opolszczyzny (Brzeg, Opole).

Markizy okienne zewnętrzne . FAKRO VMZ do okien pionowych . Ceny . Montaż . Wrocław . Legnica . Wałbrzych . Opole