Markizy do okien pionowych

Regionalny Dystrybutor Akcesoriów FAKRO ®

Wrocław | Wałbrzych | Legnica | Jelenia Góra

Ręczna VMZ

Manualne markizy pionowe FAKRO VMZ montowane są na zewnątrz w oknach i drzwiach (tarasowych i balkonowych) wykonanych z PVC, aluminium lub drewna. VMZ ręczna obsługiwana jest manualnie od wewnątrz dłonią lub za pomocą drążka ZSV sprzedawanego oddzielnie. Markiza VMZ wykonana jest z wytrzymałej, odpornej na czynniki atmosferyczne tkaniny z włókien szklanych powlekanych PVC. Tkanina ta jest zrolowana na wałku i umieszczona w kasetonie z profili aluminiowych montowanym do okna lub zewnętrznej wnęki szpaletowej.

Zaciągając manualną markizę FAKRO VMZ zaczepia się jej dolny wałek usztywniający materiał o zaczepy umieszczone w prowadnicach bocznych. Ilość pozycji pośrednich uzależniona jest od wysokości okna (3 pary zaczepów do wysokości 150cm i 4 zaczepy dla wysokości powyżej 150cm). Miejsce położenia zaczepów może być indywidualnie zmieniane przez użytkownika w trakcie i po montażu markizy (do zmiany ich położenia wystarczy klucz imbusowy, który dostarczany jest z markizą). Materiał w markizie FAKRO VMZ w wersji ręcznej nie jest zatopiony w prowadnicach.

Cena ręcznej markizy pionowej FAKRO VMZ od 189,00 zł brutto.

Uwaga: ze względu na wielość konstrukcji wnęk/profili okiennych podanie końcowej ceny możliwe jest tylko po dokonaniu pomiaru przez wykwalifikowaną osobę. Dlatego nie wyceniamy zewnętrznych markiz pionowych na podstawie pomiarów klienta. Ze względów logistycznych sprzedaż i montaż markiz możliwy jest tylko na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska (Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra) oraz zachodniej części Opolszczyzny (Brzeg, Opole).

Markizy okienne zewnętrzne . FAKRO VMZ do okien pionowych . Ceny . Montaż . Wrocław . Legnica . Wałbrzych . Opole