Markizy do okien pionowych

Regionalny Dystrybutor Akcesoriów FAKRO ®

Wrocław | Wałbrzych | Legnica | Jelenia Góra

    Jesteś tutaj:
  • Rodzaje markiz pionowych FAKRO:

Rodzaje markiz pionowych FAKRO:

Markizy jeszcze do niedawna kojarzone były z daszkiem lub zadaszeniem nad tarasem albo balkonem. Obecnie markizy stosowane są coraz częściej jako ochrona przeszklonych pomieszczeń przed nagrzewaniem w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych i obiektach użyteczności publicznej.

Tkanina markizy zewnętrznej 'łapie' ciepło słońca zanim dotrze ono do wnętrza budynku i odbija je z powrotem na zewnątrz. Co więcej, markizy FAKRO do okien pionowych nie przesłaniają widoków za oknem - chronią jednocześnie przed upałem i nie blokują dostępu dziennego światła.

Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się już od wielu lat w oknach dachowych. Markiza FAKRO do okien pionowych posiada jeszcze inne zalety, które w znacznym stopniu podniosą Twój komfort przebywania w budynku podczas upalnych dni.

W naszej ofercie znajdziesz następujące rodzaje markiz FAKRO do okien pionowych:

Uwaga: ze względu na wielość konstrukcji wnęk/profili okiennych podanie końcowej ceny możliwe jest tylko po dokonaniu pomiaru przez wykwalifikowaną osobę. Dlatego nie wyceniamy zewnętrznych markiz pionowych na podstawie pomiarów klienta. Ze względów logistycznych sprzedaż i montaż markiz możliwy jest tylko na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska (Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra) oraz zachodniej części Opolszczyzny (Brzeg, Opole).

Markizy okienne zewnętrzne . FAKRO VMZ do okien pionowych . Ceny . Montaż . Wrocław . Legnica . Wałbrzych . Opole